Sauna Praha 7 – privátní sauna s vířivkou!


Vítejte na stránkách SaunaClubu na Praze 7

SAUNA PRAHA 7 - cena:

00:00 - 24:00= 1000 Kč/hodina za celý prostor

Akční cena do 18:00:

2 hodiny pro 2= 1400 Kč (prádlo v ceně)
5 hodin pro max. 8 lidí= 3000 Kč (prádlo se doplácí)
Minimální doba objednání je 2 hodiny.
1x ručník = 20Kč, 1x prostěradlo = 20Kč

Dovolte, abychom Vás pozvali do příjemného a originálního prostředí o ploše 180m² SaunaClub Praha. Sauny, relaxační místnosti a bar poskytují mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, dokonce i pro menší firemní akce. Dbáme na maximální diskrétnost (soukromí) všech navštěvníků. Připravíme Vám zdarma aroma pro opravdový parní zážitek, poskytujeme také širokou nabídku olejů. Kromě sauny u nás najdete vířivku (která je v ceně, ale musíte ji objednat minimálně 1,5 hodiny předem již při telefonické domluvě, jelikož pro každého klienta napouštíme čerstvou vodu; vířivku napouštíme pouze u objednávek na 2 hodiny a více), privátní relaxační pokoj a taktéž místnost odpočinku s minibarem a plazmovou TV, na které si můžete vybrat ze širokého výběru kanálů satelitní televize (hudba, sport, filmy). Všechny prostory jsou navzájem propojené a budete je mít všechny k dispozici zcela sami. Po sauně je možné chvilku posedět a nechat v klidu doznít její učinky při dobrém šalku čaje (zdarma). K dispozici Vám je i bar s bohatou nabídkou občerstvení, alkoholických a nealkoholických napojů a příjemné posezení v prostředí naší sauny. Taktéž není třeba nic nosit z domova, máme pro Vás k zapůjčení osušky a prostěradla po 20Kč a pantofle zdarma. Přímo z odpočinkové místnosti si lze telefonem objednat občerstvení.

PIVNÍ LÁZNĚ:

Pivní lázně jsou zcela výjimečné. Jedná se o terapii v klidném a malebném prostředí, kterou si můžete vychutnat zcela sami a nebo jako pár ve dvojvaně. K absolvování procedůry není třeba nic nosit z domova, všechno mámé (pantofle, osušky a prostěradla) a je to zahrnuto v ceně. Pivní lázeň je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

HODINOVÁ PROCEDŮRA - 2000 Kč za oba
Vše začíná pivní lázní (25 min.) ve speciální vířivé vaně a po té přichází fáze relaxace (30 min.) na ohřátem lůžku. Během procedůry si můžete dopřát litrový nápoj zdarma dle přání. Po této proceduře doporučujeme 4 - 6 hodin bez koupele. K dispozici Vám je i bar s bohatou nabídkou občerstvení, alkoholických a nealkoholických nápojů. Přímo z odpočinkové místnosti si lze telefonem objednat občerstvení.

DVOU-HODINOVÁ PROCEDŮRA - 2700 Kč za oba
Vše začíná klasický ve finské sauně (1 hod.), kde se tělo uvolní. Dále následuje pivní lázeň (25 min.) ve speciální vířivé vaně a po té přichází fáze relaxace (30 min.) na ohřátem lůžku. Během procedůry si můžete dopřát litrový nápoj zdarma dle přání. Po této proceduře doporučujeme 4 - 6 hodin bez koupele. K dispozici Vám je i bar s bohatou nabídkou občerstvení, alkoholických a nealkoholických nápojů. Přímo z odpočinkové místnosti si lze telefonem objednat občerstvení.

Přejeme příjemné saunovaní a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktní údaje

Objednávky na tel. čísle:
+420 774 247 624

Otevírací doba:
Po-Ne - po telefonickém objednání
Adresa: Janovského 710/55, Praha 7
Holešovice Otevřít na mapě

Fotogalerie